Witamy na liście czytelników!

Dziękuję za zapisanie się na Newsletter!

Na podany adres email wysłaliśmy prośbę o potwierdzenie zapisania się na Newsletter. Proszę sprawdź swoją skrzynką, a także folder SPAM i kliknij w podany link.

Jeśli już potwierdziłeś swój zapis, gratuluję! Jesteś na mojej liście czytelników. Od teraz na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o najnowszych wpisach i wszelkich zmianach na blogu. Jeśli będę miał zamiar wprowadzić wszelkie większe zmiany, lub ewentualnie przeprowadzić ankietę, czy cokolwiek innego ekstra, najpierw powiadomię was poprzez newsletter.

Proponuję także sprawdzać folder SPAM lub oferty, gdyż niestety na początku może tam trafiać mój newsletter. Proszę wtedy oznaczyć moje wiadomości jako “To nie jest Spam” lub dodać adres newsletter@komputerbezobaw.pl do książki adresowej. Możesz śmiało odpisywać na moje wiadomości lub skorzystać z adresu info@komputerbezobaw.pl.

Dzieląc się ze mną swoim adresem email, dajesz mi kredyt zaufania i nie mam zamiaru go nadużywać. Nikt nie lubi Spamu, ani niepotrzebnych reklam czy wiadomości, które nas nie interesują. Obiecuję wysyłać tylko informacje związane z blogiem i tym, co się tutaj dzieje.

Przejdź do strony głównej lub do strony, na której byłeś